Relaxujte s radosťou vo vašej záhrade

Už 22 rokov robíme záhrady farebnejšie.
Doposiaľ viac ako 600 sadovníckych úprav. Profesionálne riešenie pre Vašu záhradu. Okrem projektovania, kompletnej realizácie záhrady na kľúč máme aj vlastné záhradné centrá, pestovateľskú škôlku zameranú na produkciu drevín a trávnych kobercov. Nie je to len naša práca, našim účelom je esteticky pretvárať prostredie pre naplnenie nášho života emóciami a chuťou žiť.

3D projekty záhrad

Ponúkame Vám projekty záhrad, vo vizualizácii záhrady mate  možnosť panoramatického náhľadu do Vašej novej záhrady.S grafickými návrhmi dostanete ihneď jasnú predstavu ako bude vyzerať  Vaša záhrada po realizácii. Ponúkame Vám aj fotovizualizácie, ktoré sa vytvoria na základe aktuálnej fotografie.

Realizácia záhrad

Naša firma je zameraná predovšetkým na realizáciu záhrad. Ponúkame komplexný servis. Realizácia záhrady na kľúč Vám garantuje prvotriedne služby. Snažíme sa maximálne naplniť predstavy našich zákazníkov a dokonalej záhrade.

Údržba záhrad

Aby Vaša záhrada bola vždy dokonalá je pre ňu dôležitá profesionálna údržba. Realizované  záhrady a spokojní zákazníci  vypovedajú o našich bohatých skúsenostiach v oblasti záhradníctva. Doprajte si odpočinok v starostlivo upravenej záhrade bez námahy a akýchkoľvek starosti. Sme tu pre Vás!

Závlahové systémy

Ponúkame Vám profesionálny závlahový systém. Prvotriedne služby, od návrhu, cenovej ponuky, realizácie závlahy a následnej údržbe. Automatický závlahový systém je určený predovšetkým pre rodinné záhrady, komerčné a reprezentatívne plochy, ako aj pre areály určené pre šport a zábavu.