Wellnes v záhrade

Pripravujeme pre Vás


Medzi novinku roku 2016 patrí nepochybne wellnes. Žijeme v dobe keď sa každý ponáhľa. Často nemáme čas pre svoju rodinu a najbližších. Plánovali ste pre svoju rodinu wellnes víkend a nakoniec Vám to nevyšlo z časového, alebo finančného hľadiska? Prinášame Vám riešenie. Vytvorte si miesto pre relax vo svojej záhrade v pohodlí domova. Prekvapte nielen svoju rodinu, ale aj priateľov. Doprajte si wellnes kedykoľvek.

Vírivka, sauna alebo bazén?

  • Neviete sa rozhodnúť čo je pre Vás najlepšie? Typ wellnes produktu závisí od veľkosti záhrady a umiestnenia. V našich predajniach Vám ochotne poradíme pri výbere, poskytneme Vám poradenstvo, prípadne zrealizujeme  inštaláciu .

Mobilná vírivka pre každého?

  • Užívať si wellnes v pohodlí domova sa na prvý pohľad zdá z finančného hľadiska náročne. No vďaka mobilným vírivkam budete milo prekvapení, a takýto wellnes si môže užívať každý. Mobilná vírivka má nízku hmotnosť, okolo 32 kg bez vody, preto si ju môžete umiestiť kdekoľvek v záhrade. Presvedčte sa o jej kvalite a navštívte naše predajne. U nás nájdete kompletný sortiment, ktorý potrebujete pre svoj mini wellnes vo vašej záhrade, alebo na terase.Návrh sadovníckych úprav a umiestnenia mobilnej vírivky

  • Riešená plocha sa nachádza v nádvorí. Plocha bolo nevyužívaná. Pôvodnú vegetáciu bolo nutné odstrániť a nahradiť vhodnejšími druhmi. Mobilná vírivka sa umiestnila na novo-vytvorenú terasu. Takto nevyužitý priestor sa zmenil na oázu pokoja a relaxu.